• some
  • some
  • some
  • some
Aktuality
01.12.2018 - Dábelský Výpustek - více zde

jeskyně Výpustek 1-2.12. od 10 do 18 hodin

Archiv aktualit

Škola v přírodě

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vyhlídka je plně bezbariérová  s výtahem a má kapacitu 103 lůžek.  

 

 

Společné prostory

Součástí objektu je společenský sál s kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, klubovna pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob.
Všechny společné prostory je možné užívat jako herny či k výuce.
K dispozici je připojení k internetu, počítačový koutek, data projektor, projekční plátno, TV se satelitním příjmem, DVD, video, CD přehrávač, kopírování. K zapůjčení stolní  hry z přírodních materiálů - MORAVSKÝ KRAS regionální produkt.

 

Stravování

Stravování účastníků školy v přírodě připravujeme v souladu se zvláštními nároky na výživu dětí (svačiny, dostatek ovoce a zeleniny, mléčných výrobků, pitný režim.). Po dohodě s vedením školy v přírodě předem sestavujeme jídelníček.
Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety. O vše se stará proškolený personál, který vychází našim zákazníkům maximálně vstříc (pečeme si i vlastní bezlepkový chléb).
 

 

Sportovní aktivity

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceúčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme výběh s koňmi a zookoutek. Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky a zadovádět na trampolíně. Vyhlídka je ideální místo pro pořádání turistických a cyklistických výletů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám anebo pořádání her. Sportovní potřeby k zapůjčení zdarma.

 

Relaxace

V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází Wellness centrum - velký venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže.
Ceny wellness pro Naše hosty:
Venkovní bazén:              děti do 12 let 30 Kč za hodinu, dospělí 50 Kč za hodinu
Vnitřní bazén + whirlpool: děti do 12 let 40 Kč za hodinu, dospělí 68 Kč za hodinu

 

 Z Vyhlídky do okolí

Rozhledna Podvrší u Veselice 

Rozhledna na kopci Podvrší byla pojmenována pravděpodobně podle lesní trati nacházející se jihozápadním směrem. Původní rozhledna vznikla někdy ve 20. letech minulého století a sloužila k zeměměřičským pracím. Odstraněna byla v roce 1947. Současná moderní telekomunikační věž byla uvedena do provozu v srpnu roku 2001. Z ochozu je návštěvník odměněn výhledem na celé území CHKO Moravský kras od Helišovy skály až po Hády a také do vzdálenějších končin.

tel: 516 435 414, 736 239 629, 
e-mail: info@rozhledna-veselice.cz, www.rozhledna-veselice.cz

Jeskyně Moravského krasu

Moravský kras je oblíbenou turistickou lokalitou pro množství krásných a přístupných jeskyní. Nejvyhledávanější a celoročně otevřená je Punkevní jeskyně. Svou oblibu si získala díky tomu, že návštěvníkům umožňuje dostat se na dno propasti Macocha a zároveň podniknout plavbu na lodičkách po podzemní říčce Punkvě. Další jeskyně s velmi bohatou a mnohotvárnou krápníkovou výzdobou je jeskyně Balcarka. Za návštěvu také stojí Kateřinská jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně a jeskyně Výpustek.

Blansko - Skalní mlýn, tel.: 516 413 575, 516 410 024
e-mail: info@caves.cz, www.cavemk.cz

Ceník

 Školy v přírodě (min. 4 x nocleh), strava 5 x denně + pitný režim
Dítě MŠ 430,- Kč/dítě a den
Dítě 1. – 5. třída ZŠ 440,- Kč/dítě a den
Dítě 6. – 9. třída ZŠ 450,- Kč/dítě a den
Ostatní a pedagogický dozor 460,- Kč/osoba a den

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

! Na každých deset platících dětí jedna osoba pedagogického dozoru ZDARMA !

! Ceny platí při minimálním počtu 20 dětí a maximálním využití lůžek na pokojích!