• some
  • some
  • some
  • some
Aktuality
01.12.2018 - Dábelský Výpustek - více zde

jeskyně Výpustek 1-2.12. od 10 do 18 hodin

Archiv aktualit

Firemní akce

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou.                         Vyhlídka je  plně bezbariérová s výtahem a má celkovou kapacitu 103 lůžek.
Při využití jako dvoulůžkové pokoje a apartmány má kapacitu 56 lůžek a při využití jako dvou a třílůžkové pokoje a apartmány 75 lůžek.


 

Konferenční prostory

Součástí objektu je konferenční sál s barem a kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, salónek pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob.
Společenský sál s barem je ideální pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení, oslav a večírků... Přímo ze sálu lze vstoupit na venkovní terasu chráněnou vzrostlými stromy. V sálu je nainstalována videoprojekce, ozvučení s bezdrátovou technologií, wifi i kabelový internet.
Salónek s přilehlou střešní terasou je ideální pro menší skupiny a evokuje domácí prostředí.
K dispozici je připojení k internetu, počítačový koutek, dataprojektor, projekční plátno, vizualizér, TV se satelitním příjmem, DVD, video, CD přehrávač, kopírování…. Uspořádání konferenčního sálu najdete zde.

Stravování

Dle Vašeho přání připravíme stravování, včetně slavnostního menu, rautu, rožnění selete, grilování, opékání párků.. Vaříme převážně českou a moravskou kuchyni z regionálních produktů.
Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety. O vše se stará proškolený personál, který vychází našim zákazníkům maximálně vstříc (pečeme si i vlastní bezlepkový chléb). 
 

 

Sportovní aktivity

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceůčelová hřiště, basketbalový plácek, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme výběh s koňmi a zookoutek. Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky a odreagovat se na trampolíně. V okolí vyhlídky je mnoho zajímavých turistických cílů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám a nebo pořádání her. Po dohodě zařídíme teambuilding. 

 

 

Relaxace

V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází Wellness centrum - velký venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže.
Ceny wellness pro Naše hosty:
Venkovní bazén:              dospělí 50 Kč za hodinu
Vnitřní bazén + whirlpool: dospělí 68 Kč za hodinu
Ostatní procedury se slevou 25%. 

 Z Vyhlídky do okolí

Větrný mlýn Rudice

Větrný mlýn stojí na výšině Tumperk v jihovýchodní části obce Rudice. Mlýn je holandského typu a původně měl otáčivou
střechu na dřevěné válečkové dráze pokrytou šindelem. Vstupní předsíň je věnovaná historii větrných mlýnů, první poschodí nabízí sbírku rudických geod ze sběratelské kolekce rodáka Alfonse Matušky. Druhé poschodí je věnováno speleologii, jejíž kořeny jsou se zdejším krajem úzce spjaty. V bezprostřední blízkosti mlýna je geopark obsahující ukázky hornin z Moravského krasu a okolí.

Rudice č.p. 5, tel: 603 803 435
e-mail: obec@rudice.cz, www.rudice.cz

Zámek Rájec nad Svitavou

Zámek v Rájci vyrostl na místě původní tvrze v 16. století, kdy byl také upraven v renesančním stylu. Z původních majitelů pánů Drnovských z Drnovic přechází zámek do vlastnictví rodu Roggendorfů. Za vlády nových majitelů, rodu Salmů, je vystavěno nové klasicistní sídlo ve francouzském stylu inspirované dobou Ludvíka XVI. V této podobě se zámek dochoval dodnes. Za připomínku stojí jedna z největších zámeckých knihoven na Moravě. Zámecké zahradnictví se specializuje na pěstování kamélií a jeho sbírky čítají na 150 odrůd. 
 

Rájec-Jestřebí, Blanenská 1, tel.: 516 432 013 
e-mail: rajec@npu.cz, www.zamekrajec.cz

Ceník

Pošlete nám, prosím, své požadavky a my Vám zpracujeme nabídku a ověříme termín.

 Strava dospělí
 Snídaně rozšířená  65,-- Kč
 Snídaně formou bufetu 100,-- Kč
 Oběd  90,-- Kč
 Večeře  82,-- Kč
 Strava děti do 15 let
 Snídaně rozšířená  60,-- Kč
 Snídaně formou bufetu  90,-- Kč
 Oběd  80,-- Kč
 Večeře  72,-- Kč

 

Ubytování (osoba a noc) 1 – 2 noclehy 3 a více noclehů
1 lůžkový pokoj 630,-- Kč 600,-- Kč
2 lůžkový pokoj 430,-- Kč 410,-- Kč
3 lůžkový pokoj 400,-- Kč 380,-- Kč
4 a více lůžkový pokoj 370,-- Kč 350,-- Kč
apartmán ( 2 x 1 lůžkový) 580,-- Kč 550,-- Kč
apartmán ( 2 x 2 lůžkový) 410,-- Kč 390,-- Kč
apartmán ( 2 a 3 lůžkový) 380,-- Kč 360,-- Kč
apartmán ( 2 a 4 lůžkový) 370,-- Kč 350,-- Kč
apartmán = dvě ložnice se společným sociálním zařízením
Děti do 3let bez nároku na lůžko a stravu    zdarma

 

Nájem školící místnosti 2.000,- Kč/den
 Možnost zapůjčení dataprojektoru, ozvučení, flipchartu.....

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.