• some
  • some
  • some
  • some
Aktuality
01.12.2018 - Dábelský Výpustek - více zde

jeskyně Výpustek 1-2.12. od 10 do 18 hodin

Archiv aktualit

Skupinové pobyty

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vyhlídka je bezbariérová s výtahem a má kapacitu 103 lůžek.  

 

 

Společné prostory

Součástí objektu je společenský sál s kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, klubovna pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob.
Všechny společné prostory je možné užívat jako herny či k výuce.
K dispozici je připojení k internetu, počítačový koutek, data projektor, projekční plátno, vizualizér, TV se satelitním příjmem, DVD, video, CD přehrávač, kopírování. K zapůjčení stolní hry z přírodních materiálů - MORAVSKÝ KRAS regionální produkt.

 

Stravování

Dle Vašeho přání připravíme stravování.
Vaříme převážně českou a moravskou kuchyni z regionálních produktů.
Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety. O vše se stará proškolený personál, který vychází našim zákazníkům maximálně vstříc (pečeme si i vlastní bezlepkový chléb).
 

 

Sportovní aktivity

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceúčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme výběh s koňmi a zookoutek. Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky a zadovádět na trampolíně. Vyhlídka je ideální místo pro pořádání turistických a cyklistických výletů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám nebo pořádání her. Sportovní potřeby k zapůjčení zdarma.
 

 

Relaxace

V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází Wellness centrum - velký venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže.
Ceny wellness pro Naše hosty:
Venkovní bazén:              děti do 12 let 30 Kč za hodinu, dospělí 50 Kč za hodinu.                                                           Vnitřní bazén + whirlpool: děti do 12 let 40 Kč za hodinu, dospělí 68 kč za hodinu.                                                           Ostatní procedury se slevou 25%.
 

 

 Z Vyhlídky do okolí

Dřevěný kostelík v Blansku

Kostelík pochází z obce Nižné Seliště na Podkarpatské Rusi. Jeho vystavění se datuje do let 1601-1641. Po vybudování zděného kostela ve 20. století, původní dřevěný kostel chátral. Po vzniku Československa byl vybrán památkovým ústavem k převezení jako kulturní památka. Kostelík zakoupila a do Blanska převezla Církev československá (nyní s přívlastkem husitská) v roce 1936. V jejím výhradním vlastnictví je dodnes. Původní výzdoba byla zachována a v současné době prošla restaurováním.

Blansko, Rodkovského 7, tel: 515 157 087, 606 702 768
e-mail: h.ladicova@tiscali.cz, www.drevenykostelik.cz

Zámek Blansko

Renesanční budova blanenského zámku stojí v místech původního lenního dvora, zbudovaného na blanenském panství. To bylo součástí léna olomouckých biskupů a bylo po staletí propůjčováno vazalům převážně z řad české a moravské šlechty. V současné době je zámek sídlem městského muzea s řadou zajímavých expozic. Mimo jiné zde vidíme stručný přehled vývoje osídlení zdejší oblasti.


 

Blansko, Zámek 1, tel.: 516 417 221
e-mail: muzeum@blansko.cz, www.muzeum-blansko.cz

Ceník

Napište nám, prosím, své požadavky a my Vám zpracujeme nabídku a ověříme termín.

Školní výlety a ostatní pobytové akce pro děti a mládež, 75% dětí
 Dítě ZŠ (1.-5. třída)
 Snídaně 37,-- Kč 
 Oběd 71,-- Kč
 Večeře 67,-- Kč
 Strava celkem 175,-- Kč
 Nocleh 290,-- Kč
 Dítě ZŠ (6.-9. třída)
 Snídaně 38,-- Kč
 Oběd 75,-- Kč
 Večeře 72,-- Kč
 Strava celkem 185,-- Kč
 Nocleh 290,-- Kč
 Ostatní a pedagogický dozor
 Snídaně 39,-- Kč 
 Oběd 80,-- Kč 
 Večeře 76,-- Kč 
 Strava celkem 195,-- Kč
Nocleh 295,-- Kč
   
Svačina 18,-- Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.


! Ceny platí při minimálním počtu 20 dětí a maximálním využití lůžek na pokojích!